Menu
×
O nas

Premium Fleet Sp. z o.o.

Spółka powstała w kwietniu 2013 roku. Zarząd spółki posiada wieloletnie doświadczenie w branży wynajmu samochodów uzyskane w międzynarodowych korporacjach takich jak: Sixt rent a Car, Dollar Thrifty rent a Car

Rentmini.pl

Głównym przedmiotem działalności firmy stał się wynajem samochodów MINI i stworzona została marka rentmini.pl . Samochody wynajmowane są w systemie zarówno krótkoterminowym, średnioterminowym jak i długoterminowym. Klientami Rentmini.pl są głównie agencje PR oraz działy reklamowe korporacji. Naszymi Klientami są również osoby fizyczne oraz firmy z sektora MŚP. Współpracujemy m.in. z:

Pakobus.pl

Po roku działalności w 2014roku stworzyliśmy kolejną marke . Pakobus.pl specjalizuje się w wynajmie samochodów typu VAN oraz BUS – samochody dostawcze do 3,5T i 9 osobowe Busy. Od samego początku funkcjonowania Pakobus.pl, rozpoczęliśmy współpracę z firmą kurierską TNT Express , gdzie udostępniamy samochody wraz z kurierami. Dodatkowo rozpoczeliśmy współpracę z agencjami telewizyjnymi oraz eventowymi m.in. z:

Strategia Premium Fleet Sp. z o.o.

Strategią firmy jest dostarczanie klientom prostych rozwiązań mobilności w firmie i zapewnianie kompleksowych usług w zakresie wynajmu samochodu oraz logistyki i transportu. Spółka na bieżąco prowadzi Yield Management – badanie i sprawdzanie rynku rent a car w Polsce, sprawdzanie cen oraz ofert konkurencji. Dodatkowo, spółka planuje otwarcie oddziałów w innych miastach – Wrocław, Gdańsk. Na zamówienie klienta firma przygotowuje kompleksowo i dostarcza oklejony samochód, który oprócz zapewnienia mobilności, traktowany jest jako jeżdżąca reklama.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

+48 733 733 739

lub pod adresem

info@premiumfleet.pl